KONST / Litografier / Färglitografi 14776248
nr 1477 6248
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
"Flaggdag". Signerad, numrerad 173/210. Färglitografi, bildmått: 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:14:20
100 kr
150 kr
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö